לפגישת יעוץ ללא התחייבות חייגו 02-5667667

משרד ששי זכאי ושות' – רואי חשבון

ששי זכאי ושות' – רואי חשבון הינו משרד רואי חשבון מוביל בניהולו של ששי זכאי, רואה חשבון ומשפטן. עם כמעט 20 שנות שירות מסור, משרדנו בנה מוניטין של מצוינות, מקצועיות וטיפול אישי בלקוחות.

הכירו את ששי זכאי

ששי זכאי, רואה חשבון ומשפטן בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים ובחשבונאות – בהצטיינות יתרה (.M.B.A), בעל תואר ראשון – דו חוגי  במנהל עסקים וחשבונאות ובעל תואר ראשון נוסף במשפטים (LL.B).

בנוסף להישגיו האקדמיים, ששי מילא תפקידים משמעותיים, המוכיחים את מחויבותו לשירות הציבורי ולפיקוח פיננסי. אם בהכנת דוחות וחוות דעת לבתי משפט ואם בעשיה ציבורית לאורך מספר שנים, ששי כיהן יו"ר ועדת הביקורת, ובנוסף כיבן יו"ר ועדת הכספים בישוב סביב ירושלים. תפקידים אלו ואחרים חידדו את מומחיותו וחיזקו את מסירותו לניהול פיננסי אתי ואפקטיבי.

הפילוסופיה שלנו

בששי זכאי ושות' מאמינים שלכל לקוח מגיעים יחס אישי ופתרונות מותאמים. אנו מתגאים בזמינות הגבוהה שלנו ובדאגה האמיתית שלנו לצרכים הייחודיים של כל לקוח. ששי זכאי עצמו מעורב בכל תיק ומבטיח שכל לקוח יקבל את הליווי והתמיכה הטובים ביותר.

הצוות שלנו

משרדנו מעסיק צוות של מספר אנשי מקצוע מסורים, כל אחד מחויב לעמוד בסטנדרטים של מצוינות ופרפקטיוניזם המשרד. הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה כדי לספק מגוון מקיף של שירותים, לרבות חשבונאות, ייעוץ מס והנהלת חשבונות, הן לתאגידים והן ליחידים.

מדוע לבחור בנו?

  • ניסיון ומומחיות – יותר משני עשורים של פעילות בהובלת רואה חשבון ומשפטן מוסמך.
  • שירות מותאם אישית – אנו מתייחסים לכל לקוח כאינדיבידואל, כאשר ששי זכאי מפקח ומלווה באופן אישי על כל התיקים.
  • מחויבות למצוינות – הדגש שלנו על מקצועיות וטיפול בלקוחות מבטיח שכל לקוח תמיד בידיים בטוחות.

בין אם אתם סטארטאפ, עסק מבוסס או עסק בתחילת דרכו, ששי זכאי ושות' כאן כדי לסייע במקצועיות ולכוון אתכם להצלחה בדרך הבטוחה והנכונה עבורכם.

דילוג לתוכן